Middenbouw


In de fase van de middenbouw spelen de kinderen voor het eerst 8 tegen 8.

De nadruk verschuift van het eerder spelen naar het echte voetballen. Van de U10 tot en met de U13 wordt iedere speler voorbereid op het 11 tegen 11 voetballen. 


U10

Trainer

Thomas Hendrikx

0477 41 38 59

Coördinator

Geert Van Dijk

0031 631 97 05 19

Spelerskern

Alberoni

Christian

Cipullo

Delano

Coenen

Berre

Ena

Loris

Pastore

Mathyas

Peeters

Jean

Pera

Luigi

Prata

Leandro

Scheepers

Thomas

Schrieken

Mika

Trossard

Leroy

Venken

Lowie

Heymans

Louis

U11

Trainingen (Dilsen)

Dinsdag 17u30 - 19u00

Donderdag 17u30 - 19u00

Thuiswedstrijden

Zaterdag

Trainer

Tristan Krmasek

0471 44 00 23

Trainer

Yade Houben

0471 53 54 53

Spelerskern

Balde

Thierno Malick

Beckers

Louis

Brouwers

Lyam

Carrella

Claudio

Cordella

Massimo

Genç

Arda

Hommers

Hidde

Kaouam

Walid

Karakas

Kayra-Alp

Machiels

Lauden

Music

Ilias

Peters

Bent

Ploum

Yves

Simons

Rein

Snyckers

Anaïse

Stukley

Bryan

Van Gompel

Mathisse

Vanden Abeelle

Jent

Verstraeten

Lowie

Verstraeten

Maxim

Vranken

Bent

Vario

Deniz

Maouqtadi

Aymen

Zakaria Alddin

Nour

U12

Trainingen (Dilsen)

Dinsdag 17u30 - 19u00

Donderdag 17u30 - 19u00

Thuiswedstrijden

Zaterdag

Trainer

Andy Ghislain

0474 05 65 28

Trainer

Marcel Dufoor

0497 77 77 66

Spelerskern

Bizdi

Amine

Boutsen

Erik

Bracke

Cedric

Cellini

Tiziano

Ercebi

Karan

Ercebi

Kevni

Froidmont

Senne

Ghislain

Ferre

Hasdemir

Ömer

Ibnoulamid

Sofian

Jordens

Cédérique

Ouchen

Rayan

Pibiri

Mattia

Piscin

Semih

Scheepers

Xander

Steutelings

Milan

Syroit

Wout

Tamimi

Anas

Van Heinsbergen

Quenten

Vanhaen

Timo

Asaou

Illias

Zineddine

Abdelfattah

Broekx

Jitse

Abidsar

Milow

Claessens

Jelle

U13

Trainingen (Dilsen)

Dinsdag 18u00- 19u30

Donderdag 18u00 - 19u30 

Thuiswedstrijden

Zaterdag

Trainer

Roberto Ciarlo

0499 52 44 71

Trainer

Gerard Gilissen

O494 06 34 47

Spelerskern

Alkan

Eray

Bali

Yasmin

Berdid

Souhail

Bizdi

Yassin

Ciarlo

Matteo

Han

Femke

Kabakci

Dylhan

Kaouam

Hamza

Koopman

Hannah

Lo Bianco

Riano

Maussen

Michiel

Monshe Langa

Petit Guylain

Salmy

Rayan

Schurgers

Wout

Van Der Meersch

Noah

Vansier

Maxim

Warson

Naud

Boon

Liam

Bocken

Milan

Trainingen (Dilsen)

Woensdag 18u00 - 19u30

Vrijdag 17u45 - 19u15 

Thuiswedstrijden

Zaterdag

Deze website gebruikt cookies. Deze zijn noodzakelijk voor de technische werking van de website en voor jouw gebruiksgemak.

Accepteren